Kolczyki to rodzaj biżuterii, którą kobiety kochają najbardziej. Dobre dobrane kolczyki powinny przyciągać uwagę i mogą też odwracać uwagę od mankamentów urody i podkreślać walory oraz atuty naszej twarzy. Jeśli posiadasz twarz okrągłą to wybierz kolczyki wiszące, które wyglądają smukle. Jeśli jesteś posiadaczką twarzy trójkątnej koniecznie szukaj kolczyków, które są węższe w części górnej i szersze w dolnej. A jeśli posiadasz twarz owalną to będą do niej pasować wszelkie motywy figur geometrycznych. Jeśli nie lubisz kolczyków wiszących to oczywiście możesz wybrać wkrętki, które zawsze dobrze wyglądają i pasują do wszystkich kobiet.

Kolczyki muszą być odpowiednio dobrane do okazji. Kolczyki tak zwane wkrętki sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia. Są one wygodne, po dłuższym czasie nie zdajemy sobie sprawy, że nadal mamy je w uszach, ponieważ są bardzo lekkie. Wzory jakie możecie wybrać to drobne kwiatuszki, kryształki, kolorowe kryształki, a to tylko przykład przepięknej kolekcji ze stali chirurgicznej, którą możecie znaleźć w naszym sklepie.

Przy wyborze kolczyków bardzo ważne jest, aby nie wyglądały one tandetnie. W Internecie można znaleźć bardzo dużo rodzai kolczyków. Bardzo popularny jest obecnie styl vintage oraz boho. Na naszej stronie możecie znaleźć kolczyki właśnie w takim stylu, a także te minimalistyczne. Warto wybrać kolczyki, które odzwierciedlają nasz charakter i bardzo nam się podobają, a wtedy będziemy mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru. 

Kolczyki z kolekcji będą pięknie zdobiły Twoje ucho. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wzorami. Oferujemy kolczyki z kamieniami, z różnymi motywami na przykład sów lub piórek, kolczyki triball, wiszące, kolczyki za ucho, ażurowe, vintage, perełki, szanelki.

Kolczyki Jest 118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 118 produktów