Kategorie bloga

Ostatnie posty

Za oknem coraz piękniejsza pogoda - czas na wiosenne wianki do włosów! Zobaczcie nasze propozycje i razem z nami...
Zespół Modica
Dzisiaj przedstawiamy wyjątkową propozycję dla osób, które kochają podróże - te daleki i całkiem bliskie. Nie...
Zespół Modica
Torebki są bardzo ważny dodatek dla każdej kobiety. Istotne jest, aby posiadały wysoką jakość oraz doskonałe walory...
Zespół Modica
Jan 25 2017

Kolczyki dziecięce

Zespół Modica

Kolczyki dziecięce z naszej kolekcji mają naprawdę piękne wzory, wiec jeśli Wasza pociecha ma już przebite uszy, to warto rozejrzeć się za pasującą do niej biżuterią, która podkreśli naturalne piękno małej panienki.

Kolczyki dziecięce

Czy warto przekłuwać dzieciom uszy? Wiele osób tego nie robi, uważając że kolczyki dla dzieci są zbędne i zostawiają im prawo do dokonania własnego wyboru po osiągnięciu danego progu wiekowego. Zazwyczaj na kolczyki dziecięce, czyli jednocześnie na przebicie uszu rodzice decydują się, gdy pociecha ma ukończone sześć czy też dziewięć miesięcy życia. Wszystko dlatego, że krąży powszechnie opinia o tym, że w bardzo młodym wieku szybciej goją się rany, a ponadto dziecko nie musi męczyć się przez długi czas z ropiejącymi uszami, co niestety jest problematyczne u dzieci starszych.

Kolczyki dla dzieci kupuje się w celu dodania im uroku, gdyż małe kolczyki w uszach kilkumiesięcznej dziewczynki prezentują się niezwykle uroczo. Dzięki temu możliwe jest także zaznaczenie płci dziecka, aby nikt nie miał problemu z rozróżnieniem tego, z kim ma akurat kontakt.

Dodatkowo przekłuwanie uszu w młodym wieku sprawia, że dziecko szybko zapomina o bólu, co jest dla niego niezwykle korzystne. Dzisiejsze sposoby przekłuwania uszu są bardzo bezpieczne, gdyż stosuje się w tym celu sterylne pistolety, a zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowane do tego osoby. Kolczyki dziecięce są wykonane z nieuczulających materiałów, a więc nie trzeba martwić się o wystąpienie reakcji alergicznej u malucha. Z całą pewnością w późniejszym wieku dziecko doceni ten gest. Zobaczcie nasze propozycje i wejdźcie do działu kolczyki dziecięce:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.