Kategorie bloga

Ostatnie posty

Za oknem coraz piękniejsza pogoda - czas na wiosenne wianki do włosów! Zobaczcie nasze propozycje i razem z nami...
Zespół Modica
Dzisiaj przedstawiamy wyjątkową propozycję dla osób, które kochają podróże - te daleki i całkiem bliskie. Nie...
Zespół Modica
Torebki są bardzo ważny dodatek dla każdej kobiety. Istotne jest, aby posiadały wysoką jakość oraz doskonałe walory...
Zespół Modica
Dec 27 2016

Biżuteria na sylwestra

Zespół Modica

Szukasz pomysłu na to jaką biżuterię założyć na tegorocznego Sylwestra? Sprawdź nasze zestawienie, a tej nocy będziesz wyglądać... wystrzałowo!

Okres Świąt, Sylwestra i Karnawału to nie lada wyzwanie dla wielu kobiet. Liczne bale i eleganckie imprezy wymagają od nas nienagannego wyglądu. Nie można zapomnieć o żadnym z detali. Ważne są zarówno strój, jak i makijaż, fryzura czy biżuteria.

Dobór odpowiedniej biżuterii na sylwestra może wręcz przesądzić o tym, czy nasza starannie dobrana kreacja będzie zauważona i doceniona przez otoczenie. Takie elementy, jak na przykład efektowne kolczyki sylwestrowe, są bowiem w stanie przyciągnąć uwagę i uczynić nas królową balu.

Nie jest jednak powiedziane, że musimy wydawać mnóstwo pieniędzy na złoto, diamenty i inne precjoza. Tania biżuteria na Sylwestra może prezentować się równie spektakularnie. W tym wyjątkowym dniu liczą się bowiem głównie błyskotki, a o takie w przypadku taniej biżuterii nietrudno. Tutaj kilka propozycji na prawdę tanich, a pięknych!


Wybierając naszyjniki czy kolczyki sylwestrowe, miejmy na uwadze zwłaszcza to, jak prezentują się one w nocy czy przy sztucznym świetle. Biżuteria do noszenia na co dzień i biżuteria na Sylwestra to przecież dwie zupełnie różne rzeczy. Nie bójmy się lekkiej przesady i przepychu i pamiętajmy, że tania biżuteria w tym przypadku to nie grzech.

Zobaczcie teraz te wspaniałości:

Najważniejsze to zwrócić uwagę na to, jak nasza biżuteria na sylwestra komponuje się ze strojem, makijażem i innymi dodatkami. Detalem, o którym niesłusznie niewiele pań pamięta, jest także dopasowanie z partnerem. Wspaniałym akcentem i dopełnieniem stroju pary jest na przykład sytuacja, kiedy nasze kolczyki sylwestrowe korespondują z koszulą, krawatem czy spinkami partnera.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.